MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 7931608
nr 793 1608
Bokhylla
Tidigt 1900-tal, mahogny, längd: 97, djup: 32, höjd: 202
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 november 2012
kl 17:08:34
26/11 17:03:34